fbpx

O Konopnej Klinice

Konopna Klinika jest podmiotem medycznym specjalizującym się w terapii medyczną marihuaną (tzw. konopie lecznicze).

Oferujemy indywidulanie dobieraną terapię medyczną marihuaną oraz wsparcie na każdym etapie stosowania.
Naszym celem jest zapewnienie usług na najwyższym poziomie, by każdy pacjent czuł się bezpiecznie oraz znaleźć ukojenie swoich dolegliwości stosując medyczną marihuanę.

Nasi lekarze

Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy takich specjalizacji jak:  psychiatria, medycyna rodzinna.

Lekarzy łączy wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie medycyny oraz w zakresie terapii medyczną marihuaną, indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm oraz wiedza, którą aktualizujemy na bieżąco m. in. dzięki współpracy z międzynarodowymi instytutami. 

Ilustracja produktów konopnych zawierających tubkę kremu, słoik z kapsułkami i butelkę z kroplomierzem na tle z liśćmi marihuany.

ALEKSANDRA JÓRASZ 

w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Obecnie jest w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Stale poszerza wiedzę, podnosząc swoje kompetencje. 

Do każdego pacjenta podchodzi z otwartością i empatią, starając się zrozumieć jego problem. 

MARTA RYNKOWSKA-SIERANT

specjalizacja: medycyna rodzinna

Absolwentka UM w Białymstoku, szkolenie specjalizacyjne odbywała w Gdańsku i Warszawie. Specjalista medycyny rodzinnej, pracuje w Podstawowej Opiece Zdrowotnej od 10 lat, przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci.

Obecnie wiedzę poszerza biorąc udział w konferencjach i sympozjach medycznych.

MARTA RYNKOWSKA-SIERANT specjalizacja: medycyna rodzinna
PAULA FRANCZAK specjalizacja: chirurgia ogólna

PAULA FRANCZAK

specjalizacja: chirurgia ogólna 

Specjalistka chirurgii ogólnej. Członkini zarówno polskich jak i zagranicznych towarzystw chirurgicznych: Sekcji Wideochirurgii oraz Sekcji Chirurgii Metabolicznej Towarzystwa Chirurgów Polskich, The European Association for Endoscopic Surgery, The International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders, The American College of Surgeons. Od kilku lat intensywnie poszerzająca swoją wiedzę dotyczącą chirurgii bariatrycznej poprzez kursy oraz konferencje międzynarodowe. Współautorka licznych prac naukowych. 

Realizuje pracę doktorską badającą korelację pomiędzy cukrzycą typu 2, a zabiegami rękaowej resekcji żołądka (ang. sleeve resection). 

JACEK TOMASZEWSKI 

w trakcie specjalizacji z radioterapii onkologicznej 

    Absolwent Dolnośląskiego Centrum Onkologii Hematologii i Pulmonologii. Zajmuje się terapią konopną u pacjentów leczonych w szpitalu, jak i prywatnie, pozostaje w stałym kontakcie z farmaceutami wykonującymi wszystkie formy leku recepturowego w Warszawie jak i Wrocławiu. Prowadzi terapię u pacjentów przyjmujących konopie w różnych postaciach.

Stałe poszerza wiedzę żeby móc pomóc pacjentom, zgodnie z najnowszymi doniesieniami naukowymi..

Ilustracja przedstawiająca uproszczony, abstrakcyjny portret mężczyzny z niebieską karnacją i ciemniejszymi konturami.
Zdjęcie przedstawia uśmiechniętą kobietę o średniej długości brązowych włosach, stojącą z założonymi rękami. Ma na sobie czarną marynarkę i jasną bluzkę.

KAROLINA JULIA SIEMEK 

Certyfikowany zielarz-fitoterapeuta, dr n. hum., doradca życiowy i żywieniowy wg wytycznych medycyny chińskiej, terapeuta.

Udziela się w radiu i telewizji promując zdrowy styl życia. Publikuje artykuły w pismach branżowych: Viva Zioła, Holistic Health oraz Trendach Zielarskich.

Obszary pomocy: Kompleksowe kuracje ziołowe i żywieniowe na sezonowe i przewlekłe dolegliwości (od infekcji sezonowych, wspierania odporności, problemu alergii i pseudoalergii, problemów narządu ruchu i związanych z nim dolegliwości bólowych, po problemy związane z niedożywieniem i/lub utratą masy ciała, problemy skórne, problemy jelitowe, problemy z tarczycą i dolegliwości hormonalne (menopauza, zaburzenia menstruacji, problemy płodności, torbiele) krążeniowe, nerkowe oraz dolegliwości związane z wiekiem, choroby przewlekłe, cywilizacyjne (choroby metaboliczne, cukrzyca, nadwaga); oczyszczenie organizmu, pozbywanie się pasożytów i wspomaganie pracy narządów dostosowane do pory roku i inne); kompleksowe kuracje ziołowe dla wzmocnienia wydajności psychofizycznej; kompleksowe kuracje ziołowe na polepszenie parametrów funkcji poznawczych i kognitywnych (pamięć, koncentracja, zapamiętywanie, uczenie się); wsparcie ziołowe w chorobach neurodegeneracyjnych; wsparcie ziołowe przy depresji oraz nerwicach. 

 
Ilustracja przedstawiająca uproszczony, abstrakcyjny portret mężczyzny z niebieską karnacją i ciemniejszymi konturami.

JAN KUBRYN

farmaceuta
Absolwent kierunku farmacja na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pasjonat medycyny naturalnej, w szczególności fitoterapii. Posiada szeroką wiedzę na temat działania konopi na układ endokannabinoidowy. Jan chętnie doradza w terapii konopnej – głównie przy zastosowaniu CBD. 

 

Logo apteki przełamane na pół
NASZA MISJA

Naszym priorytetem jest rzetelna i kompleksowa pomoc pacjentom poprzez zgłębienie problemu i zastosowanie odpowiedniej, skutecznej terapii konopnej, dobranej do indywidualnych potrzeb.

Naszą misją jest indywidualne podejście do pacjenta oraz zapewnienie kompleksowej pomocy. Ponadto promujemy prozdrowotne właściwości konopi wiedząc, że to co z natury posiada największe spektrum możliwości.