O Konopnej Klinice

Konopna Klinika jest podmiotem medycznym specjalizującym się w terapii medyczną marihuaną (tzw. konopie lecznicze).

Oferujemy indywidulanie dobieraną terapię medyczną marihuaną oraz wsparcie na każdym etapie stosowania.
Naszym celem jest zapewnienie usług na najwyższym poziomie, by każdy pacjent czuł się bezpiecznie oraz znaleźć ukojenie swoich dolegliwości stosując medyczną marihuanę.

Nasi lekarze

Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy takich specjalizacji jak:  psychiatria, medycyna rodzinna.

Lekarzy łączy wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie medycyny oraz w zakresie terapii medyczną marihuaną, indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm oraz wiedza, którą aktualizujemy na bieżąco m. in. dzięki współpracy z międzynarodowymi instytutami. 

ALEKSANDRA JÓRASZ 
w trakcie specjalizacji z psychiatrii
Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Stale poszerza wiedzę, podnosząc swoje kompetencje.  Do każdego pacjenta podchodzi z otwartością i empatią, starając się zrozumieć jego problem. 

MARTA RYNKOWSKA-SIERANT

specjalizacja medycyna rodzinna

Absolwentka UM w Białymstoku, szkolenie specjalizacyjne odbywała w Gdańsku i Warszawie. Specjalista medycyny rodzinnej, pracuje w Podstawowej Opiece Zdrowotnej od 10 lat, przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci.

Obecnie wiedzę poszerza biorąc udział w konferencjach i sympozjach medycznych.

NASZA MISJA

Naszym priorytetem jest rzetelna i kompleksowa pomoc pacjentom poprzez zgłębienie problemu i zastosowanie odpowiedniej, skutecznej terapii konopnej, dobranej do indywidualnych potrzeb.

Naszą misją jest indywidualne podejście do pacjenta oraz zapewnienie kompleksowej pomocy. Ponadto promujemy prozdrowotne właściwości konopi wiedząc, że to co z natury posiada największe spektrum możliwości.