fbpx
Grafika przedstawiająca dłoń trzymającą doniczkę z liściem marihuany, z napisami 'S-LAB oraz Tilray' w tle niebieskiego nieba z chmurami.

Dostępne odmiany Tilray oraz S-lab w Polsce.

Farmakoterapia medyczną marihuaną w Polsce staje się coraz bardziej powszechna. Co jakiś czas wchodzą na rynek coraz to nowsze odmiany i rodzaje mm. W naszym kraju możemy dostać produkty takie jak S-lab, czy Tilray. 

Cannabis sativa S-LAB ( THC 18% +/- 10%, CBD<1%), susz portugalskiej firmy TILRAY dystrybuowany przez polską firmę S-LAB

Cannabis flos Tilray (THC 18% +/-10%, CBD<1%)

Podsumowanie

Jak widać pod jedną nazwą leku, możemy spotkać w aptekach wiele odmian tego samego produktu, dlatego polecamy zapoznać się z tymi infografikami w celu dobrania najlepszej odmiany dla siebie. Należy pamiętać, że pomimo wielu korzyści, które mogą wynikać z używania tych produktów, mogą wystąpić również pewne skutki uboczne. Należą do nich suchość oczu i ust, co może być niekomfortowe dla niektórych osób.

Niektóre osoby mogą doświadczyć również uczucia niepokoju, a nawet zaburzeń lękowych. Inne możliwe komplikacje to zaburzenia skupienia i pamięci, które mogą utrudniać wykonywanie zadań wymagających koncentracji. Bezsenność może również wystąpić, co może prowadzić do zmęczenia i problemów z wydajnością. Ponadto, niektórzy użytkownicy mogą doświadczyć natłoku myśli, co może prowadzić do przeciążenia i stresu.