fbpx

Nowe odmiany cannabis flos s-lab thc 18%, cbd +/= 1%

Od nadchodzącego tygodnia pacjenci otrzymają cztery nowe odmiany suszu S-lab. Te innowacyjne odmiany zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić pacjentom różnorodność i wybór, który spełni ich indywidualne potrzeby. Odmiany, które wchodzą do aptek to sour diesel, black tuna, headband, jean guy. 

Charakterystyka, poszczególnych odmian:

Black tuna

Jest on dostępny w 15 gramowych opakowaniach. Jest to hybryda z dominacją sativy. Najlepiej tak jak większość odmian stosować ją rano i popołudniu. Jest to odmiana rzadka, która wprowadza w silnie pobudzenie oraz wzrost kreatywności jednak po jakimś czasie przechodzi w stan relaksacji. Aromat black tuny jest intensywnie słodki z nutą ostrości. Są skuteczne w leczeniu bólu przewlekłego, działają również przeciwlękowo.

Headband

Jest w 15 gramowych opakowaniach. Jest to hybryda z dominacją sativy. Tak jak poprzednią odmianę najlepiej stosować ją rano oraz po południu, ponieważ ma również pobudzający efekt, wręcz euforyczny. Ta odmiana pozwala również zwalczyć podwyższony poziom stresu. Odmiana headband ma aromat i smak ziemisty, korzenny z nutą cytrusów.

Jean Guy

Jest to zbalansowana hybryda indici oraz sativy.  Najlepsza pora na stosowanie tej odmiany to popołudnie i wieczór. Obecność terpenów wpływa na ukojenie bólu, jednak nie daje typowych efektów uspokajających. Ma ona aromat ziemisty oraz drzewny. Jest bardzo popularna w leczeniu chorób onkologicznych. Świetnie działa również z zaburzeniami psychicznymi, takimi jak depresja, przewlekłe zmęczenie oraz stres chroniczny.

Sour diesel

Została ona uznana za jedną z 25 najlepszych odmian marihuany. Jest to odmiana sativy. Najlepiej stosować ją rano oraz po południu. Mają bardzo ciekawy smak, jest on trochę ziemisty z dodatkiem piżma i cytryny. Jej właściwości mogą zwiększać motywację do działania oraz kreatywność. Odmianę tą głównie stosuję się w przypadku stresu, niepokoju bądź stanów lękowych. Może ona również wspomagać leczenie bólów głowy oraz migren.

Wprowadzenie nowych odmian suszu od firmy Slab to krok milowy w dziedzinie dostępności leczniczej marihuany dla pacjentów. Dzięki tym innowacyjnym odmianom, pacjenci będą mieli większy wybór i możliwość dopasowania leczenia do swoich indywidualnych potrzeb.Nowe odmiany, takie jak Sour Diesel, Black Tuna, Headband i Jean Guy, oferują różnorodne doznania i korzyści terapeutyczne. Odmiana Sour Diesel jest idealna dla tych, którzy szukają silnego i energetyzującego efektu, podczas gdy Black Tuna może zapewnić mocne działanie przeciwbólowe. Headband i Jean Guy również mają swoje unikalne cechy i właściwości, które mogą pomóc pacjentom w walce z różnymi dolegliwościami.

Kliknij tutaj, aby umówić się na wizytę w naszej klinice 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *